Mersin’in Erdemli ilçesinde kamyonetle çarpışan motosikletin sürücüsü Muhammet Emin Ehil yaşamını yitirdi, arkasındaki arkadaşı Deniz C. ise ağır yaralandı. Kaza anı, güvenlik kamerasına yansıdı.
Türkiye Kadınlar Birinci Voleybol Ligi’nde mücadele eden Bolu Belediyespor’da yeni Başkan Abdullah Onur oldu. Bolu Belediyespor Kadın Voleybol takımı 1992 yılında kurularak sayısız sporcu yetiştirdi. Geçtiğimiz sezon Kadınlar 1. Liginde yer alan Bolu Belediyespor’da yeni başkan göreve geldi. İş insanı Abdullah Onur takım yeni başkanı oldu.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun “Her mahalleye bir kapalı pazar yeri” projesi kapsamında Göynük Mahallesi’nde yapımı hızla devam eden kapalı pazar yerinde çalışmalar tamamlanmak üzere.