KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi ailesi, STK ve derneklerle sık sık bir araya gelerek talep ve önerilerini dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda Koordinatör Ozan Aksu ile STK ve Esnaf Masası Koordinatörü Eray Bodur, Kocaeli Ağrılılar Dernek Başkanı Şefik Alpaslan’ı ziyaret etti. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in selamlarını ileten heyet, dernek çalışmalarına katkı sunmaktan mutluluk duyacaklarını ve her daim yanlarında olduklarını belirtti. Başkan Alpaslan, nazik ziyaretlerinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini sundu.
Related Posts
Hasta yakınları üç doktoru darp etti, boğazı sıkılan bir doktor bayıldı
Hasta yakınları üç doktoru darp etti, boğazı sıkılan bir doktor bayıldı
Erdoğan’dan seçim yorumu: ‘AK Parti seçmeni sandığa gitmedi’
AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısına başkanlık etti.
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeyi planlı ve örnek bir şehir yapısına kavuşturacak
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeyi örnek bir şehir kimliğine kavuşturacaklarını ifade etti. Yatırımların odağı Canik’teki büyük gelişimi ve değişimi sürdürdüklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçenin planlı bir şehir yapısına kavuşacağını belirtti.