Kılıçdaroğlu’nu protesto edenlere tepki gösteren vatandaş: Daha aklınız başınıza gelmedi mi, adam olsanız AK Parti’yi yuhalarsınız, bizi düşürdükleri hale bakın!

Şanlıurfa’da, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun yuhalanmasına tepki gösteren bir vatandaş, “Daha aklınız başınıza gelmedi mi, adam olsanız AK Parti’yi yuhalarsınız, bizi düşürdükleri hale bakın” ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile birlikte, selden etkilenen Şanlıurfa’ya gitti. Burada açıklamalarda bulunan Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını birkaç kişi yuhaladı. 

Gazeteci İsmail Saymaz‘ın aktardığına göre, Kılıçdaroğlu konuya ilişkin olarak, “AK Parti Gençlik Kolları deniyor ama önemli değil, Millet İttifakının iktidarında protesto suç olmayacak” dediğini aktardı.

Kılıçdaroğlu’nun yuhalanmasına tepki gösteren bir vatandaş ise şunları söyledi: 

“Mahvettiler. Bitirdiler. Daha aklınız başınıza gelmedi mi? Bu daha az demek ki bize. Yıllarca emek verdik biz. Bu mudur bedeli? Biz yıllarca AK Parti’ye gece gündüz demeden çalıştık. Ama biz bugün bu olanları hak etmiyoruz. AK Parti hemen istifa etsin. Benim bütün sözüm o yuhalayanlaradır. Adam olsalar AK Parti’yi yuhlarlar.”

TIKLAYIN | Kılıçdaroğlu Şanlıurfa’daki ‘protesto’ya ilişkin konuştu: AK Parti Gençlik Kolları deniyor ama önemli değil, Millet İttifakının iktidarında protesto suç olmayacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir