Ebrar Karakurt’un Babalar Günü Paylaşımı Türk Takipçilerinin Aklını Karıştırınca Gülümseten Anlar Yaşandı

Türk milli voleybolcumuz Ebrar Karakurt’un yaptığı paylaşım ile Türk takipçilerinin akıllarını karıştırdı. Sosyal medya hesabından babalar gününü kutlayan Karakurt’un paylaşımını görenler bu günü babalar günü zannedince gülümseten anlar yaşandı.

Gelin, detaylara birlikte bakalım…

Heyecanla takip ettiğimiz voleybol maçlarında ülkemizi temsil eden Ebrar Karakurt’un sosyal medya paylaşımı ortalığı karıştırdı.

Balıkesir doğumlu Türk voleybolcu Türkiye kadın millî voleybol takımı yanı sıra İtalya takımı Igor Gorgonzola Novara’nın da oyuncusu…

Bu nedenle bir ayağı Türkiye’de bir ayağı ise İtalya’da diyebiliriz…

Milli sporcu İtalya’da 19 Mart babalar günü olması nedeniyle Instagram hesabından bir kutlama mesajı paylaştı.

Yaptığı paylaşımda babası ile fotoğraflarını paylaşan Karakurt, “Dünyanın en yakışıklı babası babalar günün kutlu olsun” notunu ekledi??

Ardından ortalık karıştı…

Karakurt’un babası ile yaptığı bu paylaşımı gören Türk takipçileri babalar gününü unuttuklarını zannederek telaşa kapıldı.

Babalarını arayıp mesaj atarak babalar gününü kutlayan ancak bu günün babalar günü olmadığını öğrenince şaşıranlar Kurt’a, DM üzerinden ulaştı.

Yaptığı açıklama ile İtalya’da olduğunu ve orada babalar günü olduğunu söyleyen Karakurt, gelen mesajlara da yanıt verdi??

Bu günü babalar günü zannederek telaşlanan takipçilerinden komik mesajlar aldığını söyleyen Karakurt, “Fena mı oldu? Babanızı sevindirmiş oldunuz” diye konuştu.

İşte o paylaşım:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir